04.12.12

Кінець світу

ЗАЯВА
тибетських ченців про кінець світу!

За словами тибетського лами, який зробив офіційну заяву в NASA, практично на всій Землі, близько 8 ранку за київським часом 21.12.2012 настане повна темрява і тиша. Прийде кінець світу. Не буде ні світла, ні електрики, ні зв’язку ні звуків. Земля в цей момент буде проходити через галактичну «нульову смугу». «Це стан простору, де гаситься і не може поширюватися ніяка енергія, де відсутні електромагнітні поля у всіх об’єктів. Лякатися і хвилюватися не треба », – попередив лама.

Темрява буде супроводжуватися космічними сполохами, ілюзорними спалахами світла і триватиме приблизно три-чотири дні. Потім світло сонця знову з’явиться.

«Тварини Землі заздалегідь відчують прихід« космічної темряви » і поховаються в нори (ред. і слони?), – говорить чернець. – Люди в містах цього не відчують, тому будуть жертви божевілля. Може загинути 10% населення Землі ».

 
Оракул Шамбали розписав і практичні рекомендації для землян. Ось що потрібно робити, коли прийде кінець світу:

1. Вам потрібно заздалегідь підготуватися до цієї зміни циклів, доробити всі справи 2012 року, не зав’язувати нових, віддати борги.

2. 20.12.2012 узяти своїх дітей, всі документи, готівкові гроші і виїхати з міст на природу. Підготувати запас продуктів на 2 місяці, оскільки електромережі будуть відновлюватися довго.

3. Треба мати в будинку запас води, дров для опалення та свічок для освітлення. Потрібно мати в будинку піч, оскільки електрика з 21.12.2012 припинить передаватися проводами.

Ченці не єдині оракули
4. Зв’язок і телебачення відключаться. Протягом «днів темряви» завісити вікна темною матерією, не дивитися в них, не вірити своїм очам і вухам, не виходити на вулицю. Якщо з’явиться необхідність вийти, далеко йти не можна – можна загубитися, оскільки не буде видно навіть власної руки.

5. Після появи світла не поспішайте повертатися в міста, краще до весни пожити на природі.
Повний вихід Землі з «нульовою смуги», на думку тибетського лами, очікується приблизно 7 лютого 2013 року. Відбудеться часткове відновлення електропостачання, транспортного сполучення. До кінця березня світ відновиться повністю.
Кінець світу кардинально змінить світогляд людей, вважає Оракул Шамбали. Воно стане більш духовним. У розвинених країнах і країнах розквітнуть різноманітні науково-духовні вчення, системи розвитку здоров’я та особистості. «Це буде найважливіший поштовх до прогресу людства на довгі часи», – говорить монах.

2 коментарі: