07.07.19

Людство в космосі

 Колонізація галактики 
"Чумацький Шлях"
Заселення: початок

Людство давно розмірковує про те, чи можливе життя на інших планетах і мріє одного разу не тільки знайти, а й полетіти до інших світів, що знаходяться за межами нашої Сонячної системи. Щоб мрія стала реальністю, потрібно з чогось починати. У найближчих планах - підкорення супутника Землі-Місяця, потім Марса, а потім і інших планет. Але, що буде після? Якщо ми зможемо розробити потрібні технології, які дозволять здійснювати перельоти між зірками (на мільярди і мільярди кілометрів), то як це буде виглядати?

Китайські вчені розробили комп'ютерну модель, яка показує найбільш ймовірний сценарій розселення людства по всій нашій галактиці Чумацький Шлях.

Колонізація Галактики

Модель створювалася з розрахунком на те, що людство вже розробило всі необхідні технології і володіє всіма ресурсами, необхідними для подібної галактичної колонізації. За їхніми оцінками, це повинно відбутися приблизно через десять тисяч років.

По-перше, експерти розрахували відповідні маршрути для заселення 100 000 планетних систем, які дослідники космосу вважають придатними для можливого заселення.

За задумом вчених, польоти між зірками будуть здійснюватися за допомогою величезних так званих космічних кораблів, на борту яких під час польоту будуть проживати кілька поколінь людей.

Комп'ютерна модель показує, як процес заселення людей починається з того, що космічні кораблі (сині і зелені смуги) залишають Сонячну систему (помаранчева крапка - гіфка №1). Коли вони досягають планети, придатної для колонізації, люди засновують на ній свої колонії. Самі планети стають новими відправними точками для подальшого заселення людей (червоні смуги - гіфка №2). Весь процес нагадує вибухи феєрверків. На той час, коли симуляція закінчується, людство повністю освоїло та розвиває Персей, один з головних спіральних рукавів нашої галактики.