04.12.12

“Військовий тест“

 Психологічно-медичний тест

Вони пройшли "Військовий тест", а ти?
При відборі майбутніх захисників вітчизни, військомат проводить загальний медичний огляд, до якого входить  перевірка  здоров’я молодої людини. Достатньо багато часу приділяють  визначенню хвороби дальтонізму. Проте не всі знають, що тест на дальтонізм одночасно є і психологічним тестом. 

Одним із них є так званий – “Військовий  тест“.
 
Зараз цей прихований психологічний тест Ви можете пройти самі. Завдання тесту – виявити потенційні проблеми в голові у майбутнього солдата, щоб медики і командири уважніше до них придивлялися під час служби. Ідея тесту дуже проста. Новобранець дивиться на аркуш і називає числа, розташовані усередині кружків. Усе дуже просто, здавалось би – звичаний тест на дальтонізм.
Якщо новобранець бачить і розрізняє числа на всіх шести кругах – він здоровий. Якщо майбутній солдат не бачить числа відразу в кількох кругах, його слід перевірити на колірну сліпоту – дальтонізм. А якщо новобранець не бачить цифри лише в одному крузі, то у нього, можливо, можуть розвинутися деякі проблеми.
Тест на дальтонізм
Чи ви дальтонік – напевне розібралися, а тепер читаємо результати психологічного тесту:
  • Не видно круг 1. Підвищена агресивність, конфліктність. Рекомендується багато уваги приділяти контрастному душу і фізичним вправам.
  • Не видно круг 2. Знижено розумові здібності. При проходженні служби у загальних видах військ додаткових заходів не потрібно.
  • Не видно круг 3. Гастерімаргія (обжерливість). Посилений пайок, більше фізичних вправ, протипоказана сидяча робота і робота на кухні.
  • Не видно круг 4. Садизм. При легкій формі рекомендовано призначення до викладацького складу, при важкій формі – в дисциплінарний відділ.
  • Не видно круг 5. Латентний (прихований, пригнічений) гомосексуалізм. Можливі напади неконтрольованого потягу до осіб своєї статі. Додаткових заходів не вимагається.
  • Не видно круг 6. Шизофренія. Рекомендується повна перевірка у психіатра.
 Ось такі хитрі тести проводять військові при наборі людей до армії. При цьому, це не єдиний прихований психологічний тест, але інші визначають більше бійцівські якості, а не психологічні вади .

Оригінал взято http://figli.pp.ua/ 

2 коментарі: